Запросити

Що потрібно для того, щоб прийняти місіонерську команду УМТ «Світло на Сході» для тижневої наметової євангелізації:

1. Рішення помісної церкви (служителів церкви).
2. Отримання дозволу в місцевих органах влади.
3. Організація триразового харчування для місіонерської команди (близько 20 чоловік). Зі свого боку місія «Світло на сході» може оплатити до 100% вартості продуктів.
4. Десять екземплярів детальної карти місцевості з назвами вулиць.
5. Забезпечення Храм-намету електроживленням (від звичайної розетки 220 В).
6. Забезпечення необхідними санітарно-побутовими умовами (туалет, вода питна та технічна, за можливістю - душ).
7. Посильна допомога в чергуванні в Храм-наметі вдень і вночі.
8. Організовувати постійну молитовну підтримку від церкви, починаючи з січня місяця поточного року.
9. Забезпечити подальше душеопікування, спілкування з тими людьми, які протягом тижня наметової євангелізації помолилися молитвою покаяння (списки з адресами будуть надані церкві місіонерською командою).
10. Дуже бажано до літа пройти в церкві курс з благовістя «Від серця до серця», щоб члени церкви могли брати активну участь в особистому благовісті разом з місіонерами. За інформацією щодо семінару звертайтеся до нас за телефоном (093) 924-66-47 - Віктор Зіновійович Танцюра, або надішліть лист на ел. адресу:victortan@zeos.net.

Багато людей покаялися завдяки цьому служінню. Якщо ви бажаєте, щоб ми разом із членами вашої церкви провели таку євангелізацію (важливо це робити разом із ініціативними людьми церкви, щоб запрошувати людей до конкретної церкви після того, як вислухають Євангеліє), напишіть нам на адресу victortan@zeos.net

Молитися про місію