Володимир Михайлович, Білорусь

Дуже багато цікавого я знайшов у ньому для себе, того, чого раніше не знав, окрім мене його і хлопці в нас читають, і в кожного своє розуміння виникає про оточуючий нас світ.

Благодать від Господа Ісуса Христа, мир і любов Бога Отця, і помічь Духа Святого Вам і Вашим близьким і співробітникам!
Дуже дякую за журнал «Вера и Жизнь» 2/2013. Дуже багато цікавого я знайшов у ньому для себе, того, чого раніше не знав, окрім мене його і хлопці в нас читають, і в кожного своє розуміння виникає про оточуючий нас світ. Вони у мене попросили, та й я дуже хотів, щоб по мірі можливості ви б висилали такий журнал і літературу духовну, а якщо є і художню.
(ув’язнений із Білорусі).

Молитися про місію

    Журнали для незаможних

    Ми розглядаємо наші журнали, як місіонерів, які йдуть до осель тих людей, з якими ми можемо ніколи й не зустрітися особисто... Скрутне фінансове становище в Україні позбавило багатьох людей можливості покривати поштові витрати на розсилку журналів, що складає 20 $ на рік. Тому, завдяки Вашому пожертвуванню, ми не залишимо без духовної підтримки 500 сімей, багато з яких ще не прийняли Ісуса, як свого Спасителя і Бога. Але ми віримо, що Господь торкається їхніх сердець і через наші журнали.