Віра і Життя 2014.5

Віра і Життя 2014.5

ПЛІД ДУХА – РАДІСТЬ

Невгамовна жага радості й щастя присутня в усьому творінні.
Це, мабуть, тому, що ми створені Богом, дуже добрим і благим.
Творіння створене для добра та радості, тому що створене для існування в абсолютно доброму світі, адже цей світ – це виявлення досконалого в благості Творця.
Чому ж ми бачимо стільки горя та страждань? Чому людський стогін пересилює радісні вигуки?
Коли навколо стільки горя та сліз, яка тут може бути радість? Коли неправда підноситься над справедливістю, коли жорстокість проникає навіть у родини, де все повинно будуватися на ніжності.
Мабуть, відповідь знають усі, навіть ті, хто не так щиро читає Боже Слово. Адже тільки воно абсолютно точно відкриває причини всіх речей, дає правильні оцінки людських учинків і точно говорить про їх наслідки.
Так, постійної й тривалої радості не може бути, коли гріх роз’єднав нас із джерелом усякого до-бра. Коли совість, як грізний суддя, виголошує нам страшні вердикти, і ми не знаємо, куди сховатись…
У цьому номері наші роздуми будуть про радість, яку отримують християни як плід Святого Духа.
Ця радість – від здатності любити навіть злих людей, любити, коли бачиш відкриту, неприховану неприязнь і ненависть. Тому що радість приходить від наповнення любов’ю. Пам’ятаєте: «...плід Духа ЛЮБОВ, РАДІСТЬ…»? Якщо серце не наповнює Божа любов, то радіти нема чому.
У різдвяну ніч ангел сказав, що прийшла на землю велика радість, яка буде всім людям, тому що прийшов Спаситель, щоб спасти нас не тільки від вічної загибелі, але й від безрадісного життя.
А Вас, дорогий читач, наповнює оця невимовна небесна радість? Адже вона обіцяна ВСІМ людям.
Давайте, роздумуючи над публікаціями авторів, зазирнемо чесно в наше серце: ота радість отримана нами? Тому що Бог, віддаючи Свого Сина на страждання та смерть, дуже хотів усіх нас зробити радісними й щасливими…
Василь ДАВИДЮК,
головний редактор

Молитися про місію

    Підтримати місію

    Місія «Light in the East» - це неприбуткова організація, яка існує виключно за рахунок добровільних пожертв. Коли Господь спонукає Вас підтримати один із проектів місії, ми радіємо, що Ви побачили важливість цього служіння.