Віра і Життя 2014.3

Віра і Життя 2014.3

БЛАЖЕННІ ВИ

«Блаженні ви, як ганьбити та гнати вас будуть, і будуть облудно на вас
наговорювати всяке слово лихе ради Мене».
Мт. 5:11

Ц е не секрет, що в світі дуже багато зла. Люди страждають від неправди, жорстоких учинків, жорстоких слів. Образи, наклепи, злі слова так глибоко ранять душі людські, що іноді люди роками, а то й десятками років, ходять із тягарем на серці.

Часто на зло люди відповідають ще більшим злом, маючи надію в такий спосіб угамувати свою образу, біль від несправедливості, неповаги. Але зло таким чином неможливо перемогти, воно перемагається тільки добром.

Люди, яких торкнулася благодать Божа, сповнюються любов’ю Божою і отримують спроможність відповідати добром на зло. І взагалі, християни, церква Божа – це люди, здатні підніматись над злом
і творити милосердя навіть тим, хто робить зло по відношенню до них.

Творячи добро всім людям, роблячи праведні вчинки, діти Божі, тим не менш, часто бачать ворожість від тих, кого люблять, кому бажають і чинять усяке добро. Здається, це абсолютно аномально, але Бог застерігає, що так буде в житті християн. Так чинили по відношенню до Ісуса Христа, так чинили з пророками Божими, так чинитимуть і Його послідовникам.

Але Господь говорить, якщо це трапляється в нашому житті через
нашу вірність Ісусові Христу, ми повинні радіти, а не сумувати, тому
що нагорода наша велика і ми стаємо в один ряд із пророками
Божими.
Цій темі присвячені матеріали даного номера.

Нехай Господь потішить вас у ваших стражданнях за
Ім’я Христа.

Василь ДАВИДЮК,
головний редактор

Молитися про місію

    Підтримати місію

    Місія «Light in the East» - це неприбуткова організація, яка існує виключно за рахунок добровільних пожертв. Коли Господь спонукає Вас підтримати один із проектів місії, ми радіємо, що Ви побачили важливість цього служіння.