Віра і Життя 2014.1

Віра і Життя 2014.1

МИРОТВОРЧІСТЬ

Відсутність миру в серці – дуже болісне відчуття. Відсутність миру
в країні – це біда для всіх громадян. Відсутність миру в родині перетворює місце радості на місце жаху. Коли ворожнеча та недовіра стають нормою стосунків, тоді життя перетворюється на пекельні муки.

Чого ми насамперед потребуємо, так це сердечного спокою, внутрішнього умиротворення, мирних і дружніх взаємовідносин у всіх сферах життя.

Різдвяної ночі ангел сказав, що він благовістить дуже велику радість, а воїнство небесне заспівало: «Слава Богу на висоті, і на землі мир…» І це була дуже велика й радісна обітниця. Бог, через народженого Ісуса Христа, обіцяв наповнити землю – всі країни, всі сім’ї, всіх людей, втомлених від постійної ворожнечі в серці, таким довгоочікуваним миром.

Але найдорожче, що можливе у Христі, – це мир із Богом при покаянні, коли Господь прощає грішника й починає керувати його життям.

Люди, яким Бог подарував глибокий мир і спокій, а тому й дуже велику радість, здатні поширювати навколо себе мир і заспокоєння.

Саме цій темі, чи не найважливішій у нашому житті, присвячується даний номер журналу.

Тож уважно й з молитвою будемо читати та розмірковувати про мир Божий, якого ми постійно потребуємо.

Нехай ваше серце заспокоїться в Богові, тоді тим, хто поруч із вами, теж стане більш затишно в цьому незатишному світі…

Василь ДАВИДЮК,
головний редактор

Молитися про місію

    Підтримати місію

    Місія «Light in the East» - це неприбуткова організація, яка існує виключно за рахунок добровільних пожертв. Коли Господь спонукає Вас підтримати один із проектів місії, ми радіємо, що Ви побачили важливість цього служіння.