Віра і Життя 2013.4

Віра і Життя 2013.4

ПРАГНІМО ПРАВДИ

Мабуть, на землі немає жодної людини, яка не стикалася б із несправедливістю, яку б не обманювали…
Немає жодної інституції, де б не існувало неправди. Неправдою просякнуті всі сфери людського суспільства. Іноді здається, що для більшості людей неправда стала нормою життя. Люди навіть не розуміють, як можна прожити, не обманюючи.
Чув розповідь про одну жінку, яка займалася торгівлею, що вона дуже недобре почувається в душі, якщо когось не обважить, не обдурить.
Може, хтось читає цей приклад і посміхається: «Ну що тут такого, я й не такі прикла-ди можу навести, це скрізь і всюди, у цьому світі по-іншому не можна».
Але навіть ті, хто не може терпіти неправди, для кого це неприродно, хто страждає від цього явища, самі в своєму житті не раз чинили неправду.
Люди, які сплановано обманюють, завжди хочуть, щоб із ними чинили справедливо. І коли
трапляється по-іншому, вони дуже голосно кричать про несправедливість.
Хоч ми й живемо у сповненому неправди й обману середовищі, усе ж ми всі єством своїм жадаємо справедливості, хочемо правди.
Ісус Христос каже, що ті, хто дійсно прагне правди та праведності – не на словах, а насправді, – вони будуть насичені.
Цій, надзвичайно актуальній для нас темі, ми присвятили номер журналу, який ви тримаєте в руках. Благословенного вам читання та плідних роздумів.
Василь ДАВИДЮК,
головний редактор

Молитися про місію

    Підтримати місію

    Місія «Light in the East» - це неприбуткова організація, яка існує виключно за рахунок добровільних пожертв. Коли Господь спонукає Вас підтримати один із проектів місії, ми радіємо, що Ви побачили важливість цього служіння.