Віра і Життя 2012.6

Віра і Життя 2012.6

ХРИСТОС І ДЕСЯТЬ ЗАПОВІДЕЙ
О т і закінчились наші роздуми на сторінках журналу про Десять заповідей.
Різні погляди, різні тлумачення такого неосяжного в мудрості Слова Божого!
Звичайно, дуже важливо, наскільки вірно ми розуміємо, про що, власне, йде річ, тому що послідовність у виконанні того, що нам пропонує Святе Письмо, має дуже важливе (я сказав би вирішальне) значення для благословенного життя.
Саме тому й було прийняте рішення ще раз запропонувати пильно подивитись на постанови Декалогу, проаналізувати себе, чи не губимо ми щось дуже важливе і корисне, чи рухаємось саме в тій площині, де нас очікують Його благословення, де ми максимально прославляємо нашого Господа. Адже цього так щиро й гаряче
бажають усі спасенні діти Божі!
Сьогодні серед християн існує дуже багато суперечок та дискусій з приводу того, чи актуальні, або наскільки актуальні, у Новому Заповіті Десять заповідей.
Для того щоб не помилитись у таких важливих питаннях щодо слідування Десяти заповідям, дуже важливо послухати, як Христос роз’яснював суть того, що було сказано в Старому Заповіті. Адже Він Сам і є те СЛОВО, яке було подароване людству. Саме Він знає абсолютне значення цього вічного Слова.
І тому ми пропонуємо нашим дорогим читачам дуже важливу тему: «Христос і заповіді».
Бажаємо насолоди й духовного збагачення від зосереджених роздумів над тим, як Христос пояснює різні настанови Закону, і як це відтворювалось у Його житті. А Його життя – це взірець для нас. Адже ми повинні слідувати за Ним, нашим Пастором.
Василь ДАВИДЮК,
головний редактор

Молитися про місію

    Підтримати місію

    Місія «Light in the East» - це неприбуткова організація, яка існує виключно за рахунок добровільних пожертв. Коли Господь спонукає Вас підтримати один із проектів місії, ми радіємо, що Ви побачили важливість цього служіння.