Віра і Життя 2011.6

Віра і Життя 2011.6

Господь створив нас і оточуючий нас світ таким чином, що згадка про деякі речі одразу викликає особливі, приємні й теплі почуття. До таких речей належать родинні стосунки. Великий дарунок Божий для всіх нас – ніжність, радість і насолода у взаєминах батьків і дітей. Людство тільки тоді буде повноцінним і матиме майбутнє, якщо не спотворить закладену Богом глибину ніжності, радості, захоплення, взаємної поваги у відносинах між батьками та дітьми.
Найперше сприйняття цього світу (як доброго, радісного, теплого чи, навпаки, лихого, ворожого й холодного) відбувається в сім’ї.
Ми живемо в світі, де панує гріх, який руйнує найкращі речі, створені Богом й подаровані нам для нашої втіхи. Родинні стосунки не виключення.
Хтось сказав: «Зруйнуй сім’ю – і ти зруйнуєш суспільство».
І саме тому кожна сім’я зазнає потужного й руйнівного натиску.
І саме через це надзвичайно великого значення набуває заповідь:
«Шануй свого батька і свою матір, як Господь, твій Бог, заповів тобі, щоб тобі було добре і щоб ти був довголітнім на землі…» – Повторення закону, 5:16 (новий переклад).
Саме ця тема порушується на сторінках журналу, який ви тримаєте в руках.
Благословенного вам читання та плідних роздумів.
Василь ДАВИДЮК

Молитися про місію

    Підтримати місію

    Місія «Light in the East» - це неприбуткова організація, яка існує виключно за рахунок добровільних пожертв. Коли Господь спонукає Вас підтримати один із проектів місії, ми радіємо, що Ви побачили важливість цього служіння.