Віра і Життя 2011.5

Віра і Життя 2011.5

ЧЕТВЕРТА ЗАПОВІДЬ
Мені пощастило бути в Ізраїлі і бачити, як єврейські сім’ї святкують суботу. Це щось
надзвичайне!
Уся сім’я сидить за столом, і батько розповідає дітям дивовижну історію про народ, до якого вони належать. Про те, що Бог вивів їх із рабства, назвав Своїм народом і заповідав святкувати один день як знамення, що вони – Божий, вибраний народ. І так щосуботи найстарший чоловік у сім’ї нагадує кожному про великого Бога, Який наблизив їх до Себе і зробив царями та священиками для всіх народів.
Але сьомий день, день спокою, заповіданий не лише Ізраїлю, але й усьому людству ще в Едемі, на початку історії. Шість днів – для різної праці, а сьомий – для зосередження, для роздумів про Бога, Творця Всесвіту, Першопричину всього, що існує.
День відпочинку, особливої подяки і поклоніння.
Бог виділив один із днів як особливий, який відрізняється від інших.
І, власне, у чому його особливість, ми трохи більше зрозуміємо зі сторінок цього номера журналу.
Нехай Господь благословить нас через читання і роздуми на запропоновану тему, тому що розуміння і виконання Божих заповідей – запорука радісного та благословенного життя.
Василь ДАВИДЮК

Молитися про місію

    Підтримати місію

    Місія «Light in the East» - це неприбуткова організація, яка існує виключно за рахунок добровільних пожертв. Коли Господь спонукає Вас підтримати один із проектів місії, ми радіємо, що Ви побачили важливість цього служіння.