Віра і Життя 2011.4

Віра і Життя 2011.4

Коли ми говоримо про речі, людей, про все, що існує, ми використовуємо відомі слова, через які ми розуміємо значення того, про що йдеться.
Навіть володіючи загально відомим значенням слів, зрозумілих усім, часто неможливо донести значення того, що хочеться передати. І слова часто занижують, не повністю передають те, що розуміє розум.
Особливо непросто охарактеризувати не якісь матеріальні речі, а почуття душі, відкриття Істини Божої, захоплення чимось.
Можливість мати словесну комунікацію – надзвичайно великий дар, але недосконалий. Тому що дуже високі почуття, те що стосується небесного, вічного, неможливо повністю передати земними словами, а інших у нас поки що немає.
Але коли ми вимовляємо слово «БОГ», ми взагалі не тільки не можемо передати суті того, що стоїть за цим словом, а й самі не проникаємо у велич, неосяжність, надзвичайність Того, про Кого говоримо цим словом.
Тому промовляти це слово без належного благоговіння, без дуже глибокої шани, без поклоніння – гріховно.
А коли ми взагалі користуємось ним «надаремно», іноді для зв’язку слів, навіть у молитві, – це дуже необачно, недостойно суті Творця і Причини всього, що існує…
Даний номер журналу присвячений цій темі.
Василь ДАВИДЮК,
головний редактор

Молитися про місію

    Підтримати місію

    Місія «Light in the East» - це неприбуткова організація, яка існує виключно за рахунок добровільних пожертв. Коли Господь спонукає Вас підтримати один із проектів місії, ми радіємо, що Ви побачили важливість цього служіння.