Віра і Життя 2011.1

Віра і Життя 2011.1

В ирує життя. Поспіхом робимо наші справи. Не встигаємо зробити багато речей. Часто навіть не розуміємо, навіщо нам все те, чим ми займаємось, і який сенс усього того.
Адже повинен бути сенс у всьому, чи життя – це просто купа різних справ без будь-якого сенсу, цілі?..
На жаль, життя іноді так і виглядає – купою справ, які знецінюються, з часом приносять глибокі розчарування, а потім і осуд, якщо не розуміти глобального сенсу всього всесвіту: Я БОГ, Я – Є.
Причиною всього існуючого, всього, що є, всякого життя, розумної дії є Бог.
Бог говорить, через те що є Я, через те є все існуюче, і все має правильне значення тільки тоді, коли співпадає з причиною, для чого Я його створив.
Ми мудрі, коли розуміємо, що нічого не відбувається без Його дозволу, все Йому підкорене, і так сприймаємо все в нашому житті.
Давайте поміркуємо про те, чи ми дійсно так розуміємо, що все навколо кероване Богом, у тому числі й наше життя, чи ми думаємо, що обставини ніким не керовані, що люди є причиною радощів або негараздів…
Давайте поміркуємо над цим, тому що тема нашого журналу «Я – є» – перша заповідь.
Василь ДАВИДЮК,
головний редактор

Молитися про місію

    Підтримати місію

    Місія «Light in the East» - це неприбуткова організація, яка існує виключно за рахунок добровільних пожертв. Коли Господь спонукає Вас підтримати один із проектів місії, ми радіємо, що Ви побачили важливість цього служіння.