Віра і Життя 2010.5

Віра і Життя 2010.5

ОКУЛЬТИЗМ
Так багато людей живуть у відчаї, прагнуть заспокоєння, плекають надію, що з часом все покращиться, але іноді час не лікує, а справи ще більше погіршуються. І переважна більшість – це щирі люди, які так прагнуть зцілення, які б залюбки виконали добрі поради, щоб позбавитись страхів, безсонних ночей, кошмарних снів. Але багатьом із них так ніхто й не дав практичної поради – чому все це є в їхньому житті, який вихід із такого становища.
З вичайно, немає простих відповідей на те, що стосується наших радощів і страхів, надій або відчаю, твердої віри або зневіреності. Чому з’являється відчуття, наче згасає любов, люди починають нас дратувати, Слово перестає захоплювати та заспокоювати наше серце.
А ле однією з найбільш розповсюджених причин є необережність стосовно окультних речей.
С віт переповнений цією гидотою. Здається ми йдемо по цій грязюці, яка скрізь навколо нас. І мета ворога душ наших – не тільки заплямувати нас, але позбавити того натхненного життя, наповнити життя стражданнями і відчаєм, позбавити миру, радості й справжнього спокою.
Б ажаючи хоч частково пролити світло в цих непростих питаннях – як вийти зі складних ситуацій, – ми друкуємо цей журнал.
Бажаємо всім читачам радісного, сповненого миром і Божими благословеннями життя.
Головний редактор
Василь ДАВИДЮК

Молитися про місію

    Підтримати місію

    Місія «Light in the East» - це неприбуткова організація, яка існує виключно за рахунок добровільних пожертв. Коли Господь спонукає Вас підтримати один із проектів місії, ми радіємо, що Ви побачили важливість цього служіння.