Віра і Життя 2010.2

Віра і Життя 2010.2

Цей номер журналу присвячується тим, у кого за плечима великий досвід, хто знає, що таке радості та скорботи, вірність і зрада, хто пройшов через перемоги і поразки, хто вже може впевнено сказати: я знаю, що таке життя. Тобто вам, хто сьогодні вважає, що все хороше, важливе і щось визначне вже позаду. Хтось із людей такого віку думає, що попереду майже нема нічого радісного.
Але насправді старість – це як наповнена чаша, це як вечірній відпочинок після наповненого Божим благословенням дня, задоволення від зроблених справ. Це час підсумків і можливості щось виправити. Це дуже мудра пора, це вінець усього життя, коли очевидні хороші плоди життя. Це також можливість ділитись із тими, хто тільки починає свій життєвий шлях, мудрістю, якою Бог збагатив ваше життя. Тож замість того щоб впадати у смуток, дякуйте Богові й за цю пору, яка називається старістю, і серце наповниться миром і спокоєм.
Адже Бог сказав: «За все дякуйте».
Головний редактор
Василь Давидюк

Молитися про місію

    Підтримати місію

    Місія «Light in the East» - це неприбуткова організація, яка існує виключно за рахунок добровільних пожертв. Коли Господь спонукає Вас підтримати один із проектів місії, ми радіємо, що Ви побачили важливість цього служіння.