Віра і Життя 2009.4

Віра і Життя 2009.4

НЕ СУДІТЬ...
Ми живемо в світі, де кожна людина претендує на те, що вона має право визночати, як усе повинно бути, діятись, що повинно відбуватись у світі, державі, сім’ї, організації, суспільстві. Кожна людина вважає або відчуває себе богом. І тому людина схильна думати, що тільки він, чи вона, абсолютно правильно бачить речі, обставини, і всі повинні робити так, як вона вважає правильним. І якщо хтось діє всупереч цьому баченню — він стає об’єктом гніву та жорстокого засудження. І це є зло перед Богом.
Бог сказав, що люди не можуть знати причину і природу вчинків інших людей, не можуть знати, що і для чого Бог робить у світі або в окремих людях, і тому їхні судження або, гірше, категоричний суд завжди несправедливі. Оскільки немає людей досконалих, то кожен, хто насмілюється засуджувати вчинки інших людей, закликає суд на своє життя, на свої неправильні вчинки. І тому Христос сказав: «Не судіть, щоб і вас не судили».
Тема дуже актуальна для всіх людей — ви переконаєтесь у цьому, читаючи цей номер.
Головний редактор
Василь Давидюк

Молитися про місію

    Підтримати місію

    Місія «Light in the East» - це неприбуткова організація, яка існує виключно за рахунок добровільних пожертв. Коли Господь спонукає Вас підтримати один із проектів місії, ми радіємо, що Ви побачили важливість цього служіння.