Віра і Життя 2009.1

Віра і Життя 2009.1

ФУНДАМЕНТ СТОСУНКІВ
Дорогі друзі, у вас в руках перший номер українського журналу «Віра і життя».
Цю можливість — друкувати журнал українською мовою — ми сприймаємо як велике благословення Боже. Ми знаємо, що багато читачів журналу «Вера и жизнь» думають і спілкуються українською мовою, і тому ми радіємо разом із вами, що цей журнал відтепер буде виходити й нашою рідною українською мовою.
Тема цього номеру — «Прости нам борги наші, як і ми прощаємо боржникам нашим».
Прощення. Наш світ лише тому й існує по сьогоднішній день, що існує таке поняття як прощення.
В цьому світі, який лежить у злі, де зруйновані всі високі та святі речі, де неправда і зрада стали нормальним явищем, — тільки прощення уможливлює чисті та радісні стосунки. Прощення приносить радість у сім’ї, у стосунки між друзями, батьками та дітьми. Тільки прощення спроможне поновити зруйновані та понівечені стосунки. Здатність прощати є ознакою благородної душі.
Прощення — це не слабкість, а вияв сили і мужності.
По-справжньому прощати можуть тільки ті люди, які пережили й зрозуміли велике Боже прощення: Він простив нам дуже страшні речі. Це Його прощення наповнило наше життя ніжністю та спокоєм. Завдяки цьому прощенню ми не тільки не боїмося майбутнього, але з радістю чекаємо на нього. Боже прощення спонукає і нас прощати людям найстрашніші образи, зраду, жорстокість.
Давайте ще раз нагадаємо собі, разом із авторами статей, про це Боже чудо — про можливість мати прощення та про можливість прощати всіх боржників наших.
Василь ДАВИДЮК,
головний редактор

Молитися про місію

    Підтримати місію

    Місія «Light in the East» - це неприбуткова організація, яка існує виключно за рахунок добровільних пожертв. Коли Господь спонукає Вас підтримати один із проектів місії, ми радіємо, що Ви побачили важливість цього служіння.