Віра і Життя 2015.1

Віра і Життя 2015.1

ТЕРПІННЯ – БЛАГОСЛОВЕННИЙ ПЛІД ДУХА
А п лід д уха: л юбов, р адість, м ир, д овготерпіння…
Гал. 5:22
Розмірковуючи про благословенні плоди Духа, розумієш, яке величезне багатство
має кожен віруючий, сповнений Святого Духа.
Які щас ливі ті люди, що мають глибокий, непохитний мир. Стосунки з такими людьми випромінюють ніжну любов. Неземна радість, всупереч обставин, стала їхнім надбанням.
І коли ми говоримо про любов, радість, мир – це ті якості, або стан душі, який дуже бажаний кожному. В присутності людей, в яких це є, почуваєшся захищеним, розкутим і радісним.
Є ще одна дуже важлива складова цього плоду – це терпіння, навіть довготерпіння.
Але терпіння, яке є плодом Духа, – це не терпіння з гнівом, досадою, непрощенням, бажанням помститися. Це дивовижна здібність проходити через дуже складні обставини без внутрішнього надриву, без відчаю, але цілком покладаючись на мудрість Бога, який веде Своїх дітей через необхідні обставини задля прославлення Себе та уславлення Своїх дітей, уподібнюючи їх Ісусові Христу.
Без терпіння немож ливо взагалі догодити Богові, виконувати Його волю, досягати обітниць Божих. Дар терпіння, який від Бога, робить людей сильними, мудрими, спокійними, здатними загасити будь-які сварки. Терпеливі люди сильніші за могутніх воїнів, незрівнянно мудріші від самозакоханих хвальків. Мати терпляче серце – це дуже велике надбання.
Читаючи журнал, присвячений цій темі, подякуємо Богові за те, що Він нас навчає терпеливості, яка веде нас до досконалості.
Господь же нехай серця ваші спрямує на Божу любов та терпеливість Христову! (2 Сол. 3:5)
Василь ДАВИДЮК,
головний редактор

Молитися про місію

    Підтримати місію

    Місія «Light in the East» - це неприбуткова організація, яка існує виключно за рахунок добровільних пожертв. Коли Господь спонукає Вас підтримати один із проектів місії, ми радіємо, що Ви побачили важливість цього служіння.