Віра і Життя 2014.6

Віра і Життя 2014.6

У ваших руках журнал на тему «Плід Духа – мир».
Мабуть, ніколи раніше для нас, тих, хто живе в Україні, це слово не означало так багато, як зараз.
Мир у країні став таким бажаним, ми відчули й краще зрозуміли, як це страшно, коли, замість любові та миру, навколо панує страшна ворожнеча, настільки сильна, що життя тих, що стоять по інший бік, зовсім нічого не варте. Люди відбирають життя інших людей і вважають це подвигом. Відсутність миру – це війна, це загибель наших дітей, батьків, чоловіків, братів, сестер.
Те ж саме відбувається без пострілів, без зброї, коли миру нема в сім’ї, між окремими людьми. Викорінюються ніжні почуття, добрі стосунки. Гординя, самолюбство піднімаються на п’єдестал і готові знищити все навколо себе. Жорстокість стає всеохоплюючою...
Біблія констатує дуже сумну істину, що миру не можуть мати нечестиві люди (Ісая, 48:22).
Справжній мир приходить від Бога, від Його дії в житті людини. Глибокі, ніжні стосунки, мир і радість – це велика благодать Божа. Читаючи цей примірник, ми краще й глибше зрозуміємо, як сильно ми повинні дякувати Богові за мир і спокій наших сердець, за свободу від ворожнечі, краще зрозуміємо, де шукати та як зберігати мир.
Благословенного вам читання й духовного збагачення!
Василь ДАВИДЮК,
головний редактор

Молитися про місію

    Підтримати місію

    Місія «Light in the East» - це неприбуткова організація, яка існує виключно за рахунок добровільних пожертв. Коли Господь спонукає Вас підтримати один із проектів місії, ми радіємо, що Ви побачили важливість цього служіння.