Ти можеш допомогти

Ми завжди радіємо і дякуємо Господа, коли можемо звершувати Його справу разом із Вами!

1. Допомога у розсилці журналів

Щороку ми розсилаємо 6 номерів наших журналів "Віра і життя" та "Стежинка" за більш ніж 23 000 адрес по всій Україні. У ці періоди нам особливо цінна участь добровільних помічників у наклеюванні адрес та вкладанні журналів до конвертів. Якщо Ви маєте час і бажаєте присвятити його на служіння Богові у розсилці журналів, ми запрошуємо Вас! Точну дату і час розсилки ми анонсуємо на нашому сайті.
Також Ви можете написати нам post@sns.org.ua, залишивши свої контакти - і ми будемо повідомляти Вам про початок розсилки.

2. Допомога пересельцям

Якщо Господь відкриває Ваше серце допомогти ближнім, які опинилися у тяжкій ситуації у зв’язку з подіями на Сході України, Ви можете принести теплий одяг, взуття або продукти харчування у приміщення місії "Світло на Сході", і ми разом послужимо пересельям та їх сім’ям свідченням Божої любові та турботи. Детальну інформацію Ви знайдете тут.

Молитися про місію

    Підтримати місію

    Місія «Light in the East» - це неприбуткова організація, яка існує виключно за рахунок добровільних пожертв. Коли Господь спонукає Вас підтримати один із проектів місії, ми радіємо, що Ви побачили важливість цього служіння.