Ніна Дорофіївна, Одеса

Ми вас дуже любимо, роками читаємо і дивимося, як ви змінюєтеся з часом, як мужнієте. Час летить, і багатьох уже немає з нами, але Слово, яке вони говорили, писали, також живе й діяльне і вони зі сторінок журналу дивляться так само на нас. Як добре, що у Бога всі живі!

Спасибі за журнали, це чудова, здорова духовна їжа. У них завжди знайдеш відповіді на питання, що цікавлять нас. Читаєш, і перечитуєш, і все знов нове і потрібне. Дочка каже, що це для неї найкращий подарунок до дня її народження, радіє журналам.
Ми вас дуже любимо, роками читаємо і дивимося, як ви змінюєтеся з часом, як мужнієте. Час летить, і багатьох уже немає з нами, але Слово, яке вони говорили, писали, також живе й діяльне і вони зі сторінок журналу дивляться так само на нас. Як добре, що у Бога всі живі! Колись давно читала Біблію, і дійшла до Мт. 8:17 (рос.) «да сбудется реченное через пророка Исаию, который говорит..», - не «говорил когда-то», а «говорит» і зараз! І тому для мене говорить Водневський, Віра Кушнір, Ч. Сперджен, Ю. Камінський і багато інших, які перейшли вже у Вічність. Слава Богу за милість Його і любов.

Молитися про місію

    Журнали для незаможних

    Ми розглядаємо наші журнали, як місіонерів, які йдуть до осель тих людей, з якими ми можемо ніколи й не зустрітися особисто... Скрутне фінансове становище в Україні позбавило багатьох людей можливості покривати поштові витрати на розсилку журналів, що складає 20 $ на рік. Тому, завдяки Вашому пожертвуванню, ми не залишимо без духовної підтримки 500 сімей, багато з яких ще не прийняли Ісуса, як свого Спасителя і Бога. Але ми віримо, що Господь торкається їхніх сердець і через наші журнали.