Наш Бог

Є тільки єдиний, живий, істинний і вічний Бог, Який проявляє Себе в Трійці - в Отці, Сині та Святому Дусі, три іпостасі Якого в Своєму єстві та властивостях досконалі, вічні, рівні та неподільні так, що Отець - Бог, Син - Бог, Дух Святий - Бог, це не три Бога, але один Бог.
Бог - Отець ніким не зроблений, не створений, не народжений.

Він є неосяжна, незбагненна, духовна, самоіснуюча вічносутня особистість, що володіє всюдисутністю, всевіданням, всемогутністю (щодо створеного ним творіння) і незмінністю. Він є Творець всього, абсолютно незалежний, святий; який поєднує непоєднане - праведність і абсолютну справедливість із благостю, любов’ю і милосердям.

Бог - Син від єдиного Бога не зроблений, не створений, але народжений.

Він володіє всіма божественними атрибутами і властивостями. Втілившись у людську сутність, Він прийняв вид раба, але ні на мить не позбавляючись Своєї божественності.

Зачатий від Святого Духа і народився в людському тілі від Діви Марії, проживши абсолютно безгрішне і непорочне життя, добровільно помер на хресті за гріхи кожної людини, тілесно воскрес і вознісся, сів по правицю Отця. Донині Він являється єдиним Заступником і Посередником між Богом та людиною, Якому передана влада остаточного суду над усім творінням.

Бог - Дух Святий не зроблений, не створений, не народжений, але вихідний. Він володіє всіма атрибутами особистості та Божества, в тому числі інтелектом, почуттями, волею, вічністю, всюдисутністю, всезнанням, всемогутністю та істиною. Він проявляє Себе в Божій справі творіння, втілення, викуплення, воскресіння мертвих. Він збудовує Церкву, виходячи від Отця через Ісуса Христа; викриває світ у гріхові, прославляє Христа і преображає віруючих, в яких Він вселяється в день особистого прийняття ними викуплення, закарбовуючи їх Собою.

Молитися про місію

    Підтримати місію

    Місія «Light in the East» - це неприбуткова організація, яка існує виключно за рахунок добровільних пожертв. Коли Господь спонукає Вас підтримати один із проектів місії, ми радіємо, що Ви побачили важливість цього служіння.