Ми малюємо Біблію

Уявіть собі групу дітей, які разом зі своїм керівником читають біблійну історію та розмірковують про прочитані події, героїв... Потім вони малюють окремі епізоди до цієї історії. А потім з дитячих малюнків складається книжка, додається текст - й у ваших руках одна з книг проекту «Ми малюємо Біблію».

Перша книга цього проекту - «Непослушный пророк». Книгу про Йону намалювали вихованці образотворчої студії «Стежинка», місії «Світло на Сході», і надрукована вона у 2006 році.

У 2007 році у м. Тосно, недалеко від Санкт-Петербургу, вихованці Авторської художньої школи намалювали книгу про Пасху «Спаситель мира». І намалювали її... пластиліном. Не вірите? Перегляньте ілюстрації. Об’ємні та виразні, вони розвіють усі Ваші сумніви!

Наступну книжку – «Первая радуга» про Ноя, ковчег і потоп, намалювали учні школи №317 міста Києва і школи №3 міста Вишневе Київської області.

Після того, як до проекту приєдналися діти з міста Гайсбергу (Франція), вийла в світ наступна книга «Віфлеємська зірка», про Різдво.

У 2010 році вийшла ще одна книга «Гаряче серце», що розповідає про життя Апостола Петра. Мальовничою та сонячною її зробили малюнки дітей зі Школи Мистецтв міста Актау, Казахстан.

Діти з особливими потребами із Золотоноші (Черкащина) зробили ілюстрації до біблійної історії про Мойсея для книги «Повернення додому». Це незвичайні, талановиті діти - деяким із них важко ходити, важко щось робити власними руками, важко висловлювати свої думки. А малюнки вони зробили чудові!

Книга «Мальчик из Назарета» (про дитинство Ісуса Христа) – це ще один результат роботи вихованців нашої образотворчої студії «Стежинка».

Проект «Ми малюємо Біблію» продовжує розвиватися. До проекту приєдналися учні з недільної школи міста Бургас (Болгарія). Вони намалювали чудові ілюстрації до історії про пророка Самуїла. Книга про Самуїла буде називатися «Говори, Господи».

Проект «Ми малюємо Біблію» цікавий дітям і в українському селі Балико-Щучинка, і в американському місті Олбані. Ми сподіваємося, що чудові ілюстрації наших нових учасників до біблійних історій про Йосипа і про Рут, також стануть новими книгами і зможуть порадувати ще багатьох читачів.

Учасники проекту «Ми малюємо Біблію» з села Балико-Щучинка (Україна) з малюнками до історії про Йосипа.
Учасники проекту «Ми малюємо Біблію» з м. Олбані (США). Ілюстрації до історії про Рут вони виконали у техніці «печворк».

Ми пропонуємо всім, хто бажає читати і малювати Біблію, приєднуйтеся до нас!
На Вас чекає незвична подорож! Ви дізнаєтесь багато цікавих історій із Книги Книг! Отримайте величезну радість від спільної творчості! І найголовніше, Ви відкриєте для своєї безсмертної душі дорогоцінне та невичерпне джерело Слова Божого!
Автор текстів – письменник і художник Олена Мікула (м.Київ)
Дизайн серії розробив дизайнер і художник Костянтин Суліма (м.Київ)
Автор проекту – керівник образотворчої студії «Світло на Сході», художник Інна Козіна (м.Київ).

Молитися про місію

    Підтримати місію

    Місія «Light in the East» - це неприбуткова організація, яка існує виключно за рахунок добровільних пожертв. Коли Господь спонукає Вас підтримати один із проектів місії, ми радіємо, що Ви побачили важливість цього служіння.