Іван Петрович, Донецьк

Сердечно вдячний Вам, що Ви мене не забуваєте. І хворому надсилаєте журнал «Вера и Жизнь», «Тропинка», а головне диски з проповідями, та аудіокнигами. Я багато лежу, у зв’язку з хворобою, читати складно. А от диски слухаю із задоволенням.

Сердечно вдячний Вам, що Ви мене не забуваєте. І хворому надсилаєте журнал «Вера и Жизнь», «Тропинка», а головне диски з проповідями, та аудіокнигами.
Я багато лежу, у зв’язку з хворобою, читати складно. А от диски слухаю із задоволенням. Слава нашому Господу, за милість і любов до нас.
І прошу, висилайте мені цей хліб насущний для мене. Я завжди на нього чекаю.
Благословінь Вам, у Вашій нелегкій праці!

Молитися про місію

    Журнали для незаможних

    Ми розглядаємо наші журнали, як місіонерів, які йдуть до осель тих людей, з якими ми можемо ніколи й не зустрітися особисто... Скрутне фінансове становище в Україні позбавило багатьох людей можливості покривати поштові витрати на розсилку журналів, що складає 20 $ на рік. Тому, завдяки Вашому пожертвуванню, ми не залишимо без духовної підтримки 500 сімей, багато з яких ще не прийняли Ісуса, як свого Спасителя і Бога. Але ми віримо, що Господь торкається їхніх сердець і через наші журнали.