Иисус. Тайна жизни и учения

Иисус. Тайна жизни и учения

Ми не можемо не говорити про Ісуса Христа. Близько третини населення земної кулі вважають себе християнами. Християнство - світова релігія. На кожному континенті мільйони людей являються послідовниками Ісуса. Західна культура непохитно стоїть на Ісусі Христі.

Слова Ісуса стали непохитною частиною нашої мовної культури. Вчення Христа довело свою життєвість та довговічність...
Ми гадаємо, наведених підстав достатньо, щоб зрозуміти, чому Ісус опинився в центрі нашої уваги, однак є й ще одна причина: існує дуже багато міркувань про те, ким Ісус був і що Він звершив. Наш світ такий, що одні люди готові вірити чому завгодно, не вимагаючи доказів, інші ж, навпаки, не вірять нічому, навіть за наявності незаперечних фактів. Ісус привертає увагу і тих і інших - так з’являються різні вигадування, про Нього, дуже далекі від істини. Але якими б не були ці вигадування, вони свідчать про одне: ці люди практично нічого не знають про Ісуса. Ми вирішили написати цю книгу, щоб внести ясність у це питання.

Молитися про місію

    Підтримати місію

    Місія «Light in the East» - це неприбуткова організація, яка існує виключно за рахунок добровільних пожертв. Коли Господь спонукає Вас підтримати один із проектів місії, ми радіємо, що Ви побачили важливість цього служіння.