Джони. Джони, следующий шаг

Джони. Джони, следующий шаг

Коли сімнадцятилітня красуня Джоні Ерексон у 1967 зламала хребта, ніхто не припускав, що про неї дізнаються мільйони людей по всьому світу. Вона була «звичайним інвалідом». На неї чекала доля людини, якій медицина не в змозі допомогти, - все життя бути прикутою до ліжка. Такі люди нерідко кінчають життя самогубством…
Але Джоні здивувала і зворушила серця багатьох людей – не тільки своєю цілеспрямованістю та незламністю (вона навчилася писати і малювати тримаючи олівець і пензлі зубами), не тільки своєю здатністю вислухати людину і допомогти її душі, але, головне, своїм свідченням. У цілковитій безпорадності вона пізнала Христа, Який став джерелом її сили. Нещастя, що її спіткало, перетворилося на щастя. Як це стало можливим, вона описує в своїй першій книзі «Джони».
Наскільки постійна любов Христа і як ця любов може розширятися і поглиблювтися – про це її друга книга: «Джони, следующий шаг».
Свідчення людей, яким книги Джоні Ерексон допомогли подолати розчарування, віднайти радість і зміст життя в Ісусі, - найкраща рекомендація цим книгам.
Читає Людмила Максименко.

Молитися про місію

    Підтримати місію

    Місія «Light in the East» - це неприбуткова організація, яка існує виключно за рахунок добровільних пожертв. Коли Господь спонукає Вас підтримати один із проектів місії, ми радіємо, що Ви побачили важливість цього служіння.