Благодійність

Українське місіонерське товариство «Світло на Сході» (м. Київ) окрім пріоритетного напрямку роботи — проголошення Євангелія — одним із важливих напрямків свого служіння вважає надання соціальної благодійної допомоги нужденним людям.

Ми впевнені, що наше християнське життя не повинне і не може бути відірване від практичного його боку, і визначається не тільки правильними переконаннями, але і справами.
Регулярна допомога більше ніж 40 організаціям в Україні стала можливою завдяки нашим партнерам з-за кордону, а також допомоги небайдужих жертвенних людей, які живуть в Україні.
Щорічно близько 100 000 кг. благодійної допомоги у вигляді християнської літератури, медичного обладнання, взуття та одягу б/в, різдвяних подарунків передається в Україні пенсіонерам, інвалідам, сиротам із дитячих будинків та інтернатів, багатодітним та малозабезпеченим сім’ям, лікарням і полікліникам.
Всім нужденним ми не взмозі допомогти, бо надавати допомогу ми можемо тільки по мірі її надходження до нас.
Але якщо Ви перебуваєте зараз у складному матеріальному становищі та потребуєте допомоги; якщо за станом здоров’я маєте потребу в медичному обладнанні (ходунках, інвалідному візку, милицях…), Ви можете зателефонувати нам (044) 296 8635 і ми спробуємо Вам допомогти.
Режим роботи місії «Світло на Сході» - Пн. – Пт., з 10:00 до 17:00.
Наш співробітник вислухає Вас і допоможе оформити всі необхідні документи, щоби поставити Вас у чергу на отримання благодійної допомоги.

Молитися про місію

    Підтримати місію

    Місія «Light in the East» - це неприбуткова організація, яка існує виключно за рахунок добровільних пожертв. Коли Господь спонукає Вас підтримати один із проектів місії, ми радіємо, що Ви побачили важливість цього служіння.