Андрій, Білорусь

У в’язниці, в Жодіно, начальство дало братам кімнату для служінь. ... Для них ваш журнал велике благословіння, ствердження у вірі, підтримка. Через ваш журнал світло Євангелія проникає й до в’язниць, і там люди приходять до Бога.

У в’язниці, в Жодіно, начальство дало братам кімнату для служінь. Вони самі зробили ремонт і там проводять спілкування. Приходять і невіруючі, дехто з них приходять до Бога, каються. Для них ваш журнал велике благословіння, ствердження у вірі, підтримка. Через ваш журнал світло Євангелія проникає й до в’язниць, і там люди приходять до Бога.
Подяка Господу, що ви надсилаєте ці журнали до в’язниць.

Молитися про місію

    Журнали для незаможних

    Ми розглядаємо наші журнали, як місіонерів, які йдуть до осель тих людей, з якими ми можемо ніколи й не зустрітися особисто... Скрутне фінансове становище в Україні позбавило багатьох людей можливості покривати поштові витрати на розсилку журналів, що складає 20 $ на рік. Тому, завдяки Вашому пожертвуванню, ми не залишимо без духовної підтримки 500 сімей, багато з яких ще не прийняли Ісуса, як свого Спасителя і Бога. Але ми віримо, що Господь торкається їхніх сердець і через наші журнали.