Місіонерський відділ

Ми дивимося на нашу країну і бачимо мільйони людських долей, які мають спільну потребу - вони не мають Пастиря. Народ України потребує Спасителя Ісуса Христа.

Всі служіння місії «Світло на Сході» мають одну ціль – проповідь Євангелія. Служіння місіонерського відділу, як ніяке інше служіння, напряму пов’язане із повелінням нашого Господа – Ісуса Христа.

Служіння місії «Свет на Востоке» розповсюджується на понад 70 країн світу. «Зона нашої відповідальності» – Україна. Ми запрошуємо всіх, хто бажав би щиро, від усього серця послужити Богові разом з нами і взяти участь у місіонерському служінні. Віримо, що Богові це служіння приємне. Віримо, що в Бога є нагорода за нього. Ми запрошуємо як окремих людей, так і групи християн приєднатися до місіонерського служіння – проповіді Євангелія.

Ми віримо, що без молитви ці служіння не будуть мати успіху, тому, якщо ви не маєте можливості особисто поїхати в місіонерську поїздку, або, через різні обставини, не можете проповідувати Євангеліє на вулиці, ми пропонуємо вам:

  • молитися про служіння місії,
  • підтримати служіння матеріально.

Молитися про місію