Листи читачів


Іван Петрович, Донецьк

30.09.2014 Сердечно вдячний Вам, що Ви мене не забуваєте. І хворому надсилаєте журнал «Вера и Жизнь», «Тропинка», а головне диски з проповідями, та аудіокнигами. Я багато лежу, у зв’язку з хворобою, читати складно. А от диски слухаю із задоволенням.

Віра Іванівна, Комсомольський

29.09.2014 Подяка Господу за благословенний час, коли діти Божі безперешкодно трудяться, друкують і пересилають книги і журнали з багатим духовним матеріалом. Хочеться поділитися з вами радістю.

Ніна Дорофіївна, Одеса

26.09.2014 Ми вас дуже любимо, роками читаємо і дивимося, як ви змінюєтеся з часом, як мужнієте. Час летить, і багатьох уже немає з нами, але Слово, яке вони говорили, писали, також живе й діяльне і вони зі сторінок журналу дивляться так само на нас. Як добре, що у Бога всі живі!

Андрій, Білорусь

26.09.2014 У в’язниці, в Жодіно, начальство дало братам кімнату для служінь. ... Для них ваш журнал велике благословіння, ствердження у вірі, підтримка. Через ваш журнал світло Євангелія проникає й до в’язниць, і там люди приходять до Бога.

Галина, Маріуполь

24.09.2014 Пише Вам мати чотирьох дітей. Якщо це можливо, прошу Вас виписати мені журнал «Вера и Жизнь»! ... Бог звільнив мене від наркоманії й алкоголізму. Але за останні декілька років я дуже низько падала! ... Зараз постійно молюсь, щоб Господь дав сили бути Йому вірною і служити тільки Йому.

Валентина Давидівна, Київ

22.09.2014 Я отримала подарунок із Неба – чотири (!) журнали «Вера и Жизнь». Він чудовий, у ньому все цікаво. Повірте, моїй радості не було меж. Читаю його від початку до кінця, мені цікаво все: проповіді, статті на наукову тему, вірші, оповідання, місіонерські вісті і, звісно, свідчення.

Тимофій Олександрович, Пнівне

19.09.2014 Гроші, які я надіслав раніше, були призначені на передплату, а інші на аудіодиски для незрячих дітей. І я з розумінням ставлюсь до того, що зібраної вами суми не достатньо, щоб оплатити річні витрати на аудіожурнал і хоч я не певен, що Господь хоче зробити це через мене, але надсилаю сто гривень, і мама також сто. Свої гроші я заробив чесно – збираючи чорнику, випасаючи корів. Нехай Бог благословить, щоб оплачені мною диски привели когось до Ісуса Христа, а зрештою на небо.

Сергій Петрович, Львів

10.03.2014 Тобто віра моя спочатку пізнавалася розумом, потім зміцнювалася в серці і теж не без допомоги вашого журналу, де кожна сторінка пройнята любов’ю. Що, до речі, відповідає девізу «у головному - єдність, у другорядному - свобода, в усьому - любов».

Лідія Федорівна, Ільїчівськ

06.03.2014 О! Якби ви, улюблені знали, як ми радіємо, коли приходить цей журнал. Читаємо від початку й до кінця, роздумуємо, заглиблюємося, а вірші – це шедеври з небес!

Тамара Іванівна, Запоріжжя

03.03.2014 ...у №4/2013 «Вера и Жизнь», на сторінці 20, прочитала під фото, де В. Цорн і друзі, знайому адресу. Я тричі їздила до чоловіка на побачення – потяг «Москва – Саранськ», виходила на станції Потона, а там вузькоколійка по таборам.

Людмила Павлівна, Макарове

28.02.2014 Організувала маленьку недільну школу (я була єдиною молоддю серед 17 бабусь), потім трудилася декілька років у місцевому дитячому притулку. Програми не було, просто по «Тропинке» проводила уроки там, один журнал – одна тема.

Марія, Хмельницький

26.02.2014 Нам дуже подобаються ваші чудові журнали. В них стільки повчального, цікавого і пізнавального, що ми читаємо їх з великим задоволенням. Ми з братом Женею (10 років) дуже любимо «Тропинку».

Олена Іванівна, Шумськ

25.02.2014 Я просто в захваті від служіння ваших співробітників, які йдуть від будинку до будинку і несуть людям звістку спасіння, як було написано в статтях: «Если не покается, умрёт» та «Если двери не заперты».

Раїса Михайлівна, Макіївка

24.02.2014 Ваш журнал «Вера и Жизнь» для мене велике благословіння. Він допомагає мені зростати у вірі, розуміти багато місць Біблії, завжди радіти, читаючи свідчення людей, які покаялися і прийняли Ісуса Христа своїм Господом і Спасителем.

Віолетта Марківна, Антонівка

20.02.2014 Я проходжу долину плачу. Мені дуже складно, але Господь це бачить і чує. І Він, бажаючи мені допомогти, прислав цей журнал зі статтею Катерини Файзель «Решение проблемы». Господь бажає, щоб я пройшла її швидше.

Тетяна Андріївна, Костопіль

17.02.2014 Я дуже добре пам’ятаю зустріч із вами, коли ви переступили поріг мого дому. І цей день відіграв дуже велику роль у моїм житті. Я знаю і впевнена, що вас до мене послав Сам Господь Спаситель.

Ганна Іванівна, Хуст

13.02.2014 Ваша група співробітників приїздила до нас і багато цікавого ми дізналися про работу місії «Світло на Сході». Я МОЛЮСЬ про Вас, молюсь про місіонерів Костянтина і Моніку Мардан та їх служіння.

Володимир Михайлович, Білорусь

10.02.2014 Дуже багато цікавого я знайшов у ньому для себе, того, чого раніше не знав, окрім мене його і хлопці в нас читають, і в кожного своє розуміння виникає про оточуючий нас світ.

Юрій Васильович, Черкаси

06.02.2014 Господь благословив мене роботою, і в мене є можливість відправити Вам гроші. Я їх надсилаю, щоб Ви могли відсилати дітям журнал «Тропинка».

Сергій Григорович, Ізяслав

03.02.2014 Засіваючи поля людських сердець з їхніми болями і страхами, ви збираєте рясний врожай хвали і подяки для Того, Якому все належить по праву.
Молитися про місію

    Журнали для незаможних

    Ми розглядаємо наші журнали, як місіонерів, які йдуть до осель тих людей, з якими ми можемо ніколи й не зустрітися особисто... Скрутне фінансове становище в Україні позбавило багатьох людей можливості покривати поштові витрати на розсилку журналів, що складає 20 $ на рік. Тому, завдяки Вашому пожертвуванню, ми не залишимо без духовної підтримки 500 сімей, багато з яких ще не прийняли Ісуса, як свого Спасителя і Бога. Але ми віримо, що Господь торкається їхніх сердець і через наші журнали.