Віра і Життя

У 2009 році, через 35 років від моменту виходу першого журналу "Вера и жизнь", світ побачив журнал "Віра і життя", який вийшов українською мовою.
Девізом журналу є відомі слова Блаженного Августина, одного з отців Церкви, які відповідають основному принципу журналу: «У головному – єдність, у другорядному – свобода, в усьому – любов». Журнал покликаний розповсюджувати Євангеліє Христове. Видавець журналу – Місіонерський союз «Свет на Востоке» – позаденомінаційне об’єднання віруючих, які поставили перед собою одну ціль: усіма можливими методами і засобами розповсюджувати Євангеліє.
Журнал "Віра і життя" виходить 6 разів на рік.
Видавництво та розсилка журналу здійснюється на добровільні пожертви всім бажаючим.


Молитися про місію

    Журнали для незаможних

    Ми розглядаємо наші журнали, як місіонерів, які йдуть до осель тих людей, з якими ми можемо ніколи й не зустрітися особисто... Скрутне фінансове становище в Україні позбавило багатьох людей можливості покривати поштові витрати на розсилку журналів, що складає 20 $ на рік. Тому, завдяки Вашому пожертвуванню, ми не залишимо без духовної підтримки 500 сімей, багато з яких ще не прийняли Ісуса, як свого Спасителя і Бога. Але ми віримо, що Господь торкається їхніх сердець і через наші журнали.